Ми працюємо 10 00 - 19 00 Пон.-П'ят. +38 067 563 08 03

Інтернет-магазині Luxury Decor - скляні вази для квітів від Україньського виробника

Вітаємо Вас на сайті інтернет-магазину Luxury Decor - скляні вази для оформлення свят та інтер'єрів в Україні офіційного дистриб'ютора українського виробника скляного посуду БережаніСкло.

Інтернет-магазин Luxury Decor був відкритий у 2014 р. як логічне продовження основного бізнесу нашої компанії, івент-агенії Luxury Communication, організація свят у Дніпрі та Україні. Організовуючи заходи, ми постійно стикалися з нестачею декору та скляних ваз для оформлення наших проектів. Пошуки якісних скляних ваз для квітів привів нас до Українського виробника Бережани Скло. Як показала практика Бережанські скляні вази – найкращі вази для квітів на ринку України. У бажанні поділитися цим відкриттям так і виникла ідея створення нашого інтернет-магазину.

Клієнтами інтернет-магазину Luxury Decor - скляні вази для оформлення свят та інтер'єрів в Україні є салони та магазини квітів, декоратори, оформлювачі, організатори весіль, ресторани, корпоративні Клієнти та поціновувачі затишку і краси свого будинку, квартири чи офісу.

В асортименті скляних ваз БережаниСкло Ви знайдете: скляні вази циліндр, скляна ваза шар, скляна ваза бокал, скляна фігурна ваза, скляна ваза для квітів або композицій.

Оскільки вази БережаніСкло виготовлені з високоякісного скла методом ручного видування, скляна ваза має високу міцність і витримує високий температурний режим. Тому наші вази для квітів використовуються для насипних свічок і нанесення логотипу Клієнта методом деколь.

Скляна ваза для насипних свічок - це ваза Бережани Скло.

Маючи гарну якість скла наша ваза може стати чудовим подарунком. А для корпоративних Клієнтів ми можемо запропонувати наносити Ваш логотип методом деколь. І скляна ваза стане чудовим корпоративним подарунком.

В асортименті інтернет-магазину Luxury Decor є чудова послуга, а саме будь-яка скляна ваза може стати кольоровою. Кольорові вази – спочатку виготовляються, а потім фарбуються у будь-який колір,  який Ви захочете.

Купити вазу для квітів з доставкою в Україні, Ви зможете просто оформивши замовлення на нашому сайті.

Ми цінуємо нашу репутацію і Клієнтів, тому в інтернет-магазині Luxury Decor - скляні вази для оформлення свят та інтер'єрів в Україні офіційного дистриб'ютора Українського виробника скляного посуду БережаніСкло, розроблена програма лояльності для постійних Клієнтів, для оптових Клієнтів, для разових покупок у нас акції та знижки. З програмою лояльності Ви зможете ознайомитися у відповідному розділі.

Бажаєте оформити весілля, інтер'єр ресторану, зробити свій будинок затишним тоді Вам в інтернет-магазині Luxury Decor - скляні вази для оформлення свят та інтер'єрів в Україні офіційного дистриб'ютора Українського виробника скляного посуду БережаніСкло.

Інтернет-магазин Luxury Decor - скляні вази для оформлення свят та інтер'єрів в Україні створено з душею. Ми любимо нашу продукцію і хочемо, щоб наші вази були в кожному будинку, квартирі, офісі, кафе, барі чи ресторані. Ми мріємо, що б кожне свято в Україні прикрашала наша продукція. Ми поважаємо своїх Клієнтів, тому намагаємося забезпечити їм такий сервіс, який хотіли б отримувати самі.

Дякуємо, що прикрашаєте своє життя нашою продукцією і робите покупки в нашому інтернет-магазині.