Про нас

Вітаємо Вас на сайті інтернет-магазину Luxury Decor - скляні вази для оформлення свят та інтер'єрів в Україні, офіційного дистриб'ютора Українського виробника скляного посуду Бережани Скло.

В нашому магазині Ви знайдете більш ніж 300 моделей скляних ваз для квітів, скляних свічників, скляних конфетниц для Кенді Бара, скляних тортівниці та скляних ковпаків. Які допоможуть Вам створити неповторну атмосферу будинку, квартири, офісу, магазину, бутіка, кафе, ресторану або свята.

Скляна продукція Українського виробника Бережани Скло виготовлена з високоякісного прозорого скла, яка виготовлена методом ручного видування. У кожен виріб вкладені фантазія, енергія, сила дихання та спритність рук найменше 15-ти фахівців. Скло ручної роботи Бережани Скло - це скло в яке вкладено душу й дихання майстрів, володіє неповторним стилем і якістю.

Колекції скляного посуду діляться на три види:

- Колекція скляного посуду для Кенді Бара відповідає всім Європейським традиціям стриманості та елегантності. Фігурні лінії скляної цукерниці прикрасять будь-яку вітрину або солодкий стіл. Подача десертів й тортів з високими і низькими тортівниці, стане справжнім святом душі та смаку. Скляні ковпаки своїми плавними лініями доповнять подачу та сервірування будь-якої страви від десерту до фьюжен страв молекулярної кухні.

- Скляні вази для квітів відрізняються своєю традиційністю й загальноприйнятим дизайном. У скляних вазах циліндр, куля, келих або квадрат Ви знайдете прозорість і колір об'єднані в класичні форми. У фігурних вазах для квітів поєднується ультрасучасні та класичні дизайни.

- Скляні свічники заслуговують на окрему увагу. Скляні свічники ручної роботи створені з душею, та в кожному з них є частинка любові його творця. Тому наші скляні свічники створюють неповторну романтичну обстановку.

Переваги скляного посуду, ваз та свічників Українського виробника Бережани Скло:

- Продукція сертифікована і виконана з екологічно чистих продуктів;

- Міцність скла дозволяє робити нанесення на продукції методом Деколь.

- Великий асортимент представлених колекцій. - Завжди є в наявності на складі, в разі відсутності термін виготовлення 3-5 робочих днів в будь-якій кількості. Великі партії виготовляються окремо, термін залежить від кількості і моделі продукції але не більше 14 днів.

Інтернет-магазин Luxury Decor - офіційний дистриб'ютор Українського виробника скляного посуду Бережани Скло. У нашому магазині можна купити скляний посуд для Кенді Бара (тортівниці, скляні ковпаки), скляні вази для квітів (ваза циліндр, ваза куля, ваза бокал, ваза квадрат, фігурні і кольорові вази) і скляні свічники для звичайних і насипних свічок.

Переваги покупок в інтернет-магазин Luxury Decor:

- Досвід роботи, з 2014 року інтернет-магазин Luxury Decor займається продажем виключно скляним посудом Українського виробника Бережани Скло. Можливість нанесення малюнка або логотипу на нашому виробництві.

- Продаж оптом і в роздріб від 1 одиниці.

- Доступні ціни, постійні знижки, бонуси та акції.

Разова ЗНИЖКА при сумі замовлення: 5000,00 грн. -5% 10000,00 грн. -10% 5000,00 грн. і вище - 15%

- Програма лояльності для постійних клієнтів.

- Гарантії повернення.

Інтернет-магазин Luxury Decor - скляні вази для оформлення свят та інтер'єрів в Україні створено з душею. Ми любимо нашу продукцію і хочемо, щоб наші вази були в кожному будинку, квартирі, офісі, кафе, барі чи ресторані. Ми мріємо, що б кожне свято в Україні прикрашала наша продукція. Ми поважаємо своїх Клієнтів, тому намагаємося забезпечити їм такий сервіс, який хотіли б отримувати самі.

Дякуємо, що прикрашаєте своє життя нашою продукцією і робите покупки в нашому інтернет-магазині.

-