Ми працюємо 10 00 - 19 00 Пон.-П'ят. +38 067 563 08 03

Політика повернення та обміну товару в інтернет-магазині Luxury Decor - скляні вази для квітів, посуд для сервірування Україна.


Кожному покупцеві гарантовано дотримання його прав. Ми чітко дотримуємося законодавства України і "Закон про захист прав споживача", але і ніколи не забуваємо про хороших та довгі взаємини з нашими Клієнтами. Тому Ви завжди можете обміняти або повернути гроші якщо ваза куплена в нашому інтернет-магазині не підійшла Вам за формою, габаритами, кольором, або з іншої причини товар не може бути використаний за призначенням. Відповідно до закону протягом чотирнадцяти днів.

Важливо пам'ятати, що в такому випадку Ви компенсуєте всі витрати по поверненню або відшкодуванню: витрати на доставку товару (у разі доставки по Україні - одержувачу та назад) комісію (при отриманні грошового переказу).

Обміну підлягає тільки той товар, який зберіг: товарний вигляд, споживчі властивості та ярлики, упаковку, який не було використано, не має подряпин, потертостей, відколів, тріщин, вм'ятин, розривів, забруднень і т.п.

УВАГА! Перевіряйте цілісність, справність та комплектацію товару при його отриманні! У разі виявлення нестачі в присутності кур'єра ми обов'язково обміняємо товар або повернемо вам гроші. Якщо пошкодження вантажу виявлено при отриманні в офісі кур'єрської служби, для повернення грошей або обміну товару вам необхідно скласти акт при співробітниках даної кур'єрської служби. А також потрібно зробити фото або відео фіксацію ушкоджень.

ОБОВ'ЯЗКОВО Надіслати нам докази пошкодження на e-mail. alla@luxury.dp.ua або +38 050 151 34 16 (Viber, Telegram) детальніше читайте в розділі нашого сайту Доставка та Оплата