Ми працюємо 10 00 - 19 00 Пон.-П'ят. +38 067 563 08 03

Оплата і доставка по Україні в інтернет-магазині Luxury Decor скляна ваза для квітів купити

Інтернет-магазин Luxury Decor - скляні вази для оформлення свят та інтер'єрів в Україні завжди піклується про комфорт клієнтів.

Оформити замовлення в Інтернет-магазин Luxury Decor - скляні вази для оформлення свят та інтер'єрів в Україні можливо в такий спосіб:

• На сайті цілодобово в будь-який зручний час. Для обговорення деталей Вашого замовлення з Вами зв'яжеться менеджер в робочий час.

• По телефону або за допомогою месенджерів. Графік роботи офісу: ПН-ПТ з 10 00 до 19 00 СБ-ВС з 12 00 до 18 00

ВАЖЛИВО замовлення відправляються ПН-ПТ в 9 30 з м.Бережани Тернопільської обл.

Термін доставки Новою Поштою: Київ, Львів, Одеса - 1 день. Великі міста - 2 дня. Невеликі міста і селища від 3 днів.

При оформленні замовлення враховуйте будь ласка терміни доставки. Мінімальна сума замовлення становить 200,00 грн.

Якщо сума Вашого замовлення менше мінімальної суми зв'яжіться з нами по телефону +38 067 563 08 03 або +38 050 151 34 16 (viber)

Умови доставки в інтернет-магазин Luxury Decor: доставка здійснюється за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта.

Доставку та пакування сплачує Клієнт відповідно до тарифів перевізника при отриманні товару.

У разі пошкодження товару під час транспортування перевізником інтернет-магазин Luxury Decor замінює або відшкодовує вартість виробу.

ВАЖЛИВО ПРИ отриманні товару ОБОВ'ЯЗКОВО в присутності представника кур'єрської служби перевірте його цілісність.

У разі бою або пошкодження товару:

1. Сфотографуйте та зафіксуйте пошкодження.

2. Складіть претензію.

3. Відмовтеся від доставки, якщо у Вашому замовленні 1 одиниця.

Якщо у Вас велике замовлення, що складається з багатьох позицій, але пошкоджені не всі. Забирайте замовлення, виконавши п.1.

4. Після цього направте фотографії пошкоджених виробів Вашому менеджеру, та ми надішлемо нові вироби або повернемо гроші.

У випадки пошкодження або знищення товарів з вини кур'єрської служби, ми висилаємо нові вироби ВДРУГЕ або повертаємо кошти. ВАЖЛИВО Якщо Ви не виконали перераховані вище пункти то інтернет-магазин Luxury Decor не несе відповідальності за товар.

Умови оплати в інтернет-магазин Luxury Decor:

• Оплата на картку ПриватБанку. Оплата здійснюється в національній валюті України, шляхом переказу грошових коштів на картковий рахунок підприємства в КБ ПриватБанку. Це найшвидший та зручний спосіб оплати, так як оплатити замовлення Ви можете в будь-якому відділенні ПриватБанку, за допомогою терміналу самообслуговування або з Приват24. Оплата онлайн будь-якою картою Visa і MasterCard будь-якого банку України. Після того як Ви оформите замовлення, протягом 2 годин в робочий час але не більше ніж через 24 години, наші менеджери оброблять Ваше замовлення. Та на Ваш телефон вказаний в замовленні будуть спрямовані реквізити для оплати.

 • Безготівковий розрахунок. При оформленні замовлення, в коментарях вкажіть свої юридичні реквізити. І ми виставимо Вам на пошту рахунок для безготівкового розрахунку. Оплата здійснюється в національній валюті України, шляхом переказу грошових коштів на розрахунковий рахунок підприємства в КБ ПриватБанку.

• НА ЧАС ВІЙНИ ЦЕЙ ВИД ОПЛАТИ НЕ ДІЄ.

Наложний платіж. Як такий наложний платіж на жаль відсутній в нашому магазині, тому що наша продукція тендітна та потрібно уникати додаткового транспортування. Але для зручності та довіри наших Клієнтів ми надаємо метод оплати Наложний платіж з обов'язковим авансовим платежем:

При замовленні на суму 500,00 грн. - 1000,00 грн. авансовий платіж складе 200,00 грн. залишок від суми Вашого замовлення Ви оплатите при отриманні безпосередньо у відділенні перевізника. Комісія зворотної доставки коштів оплачує покупець згідно з тарифами служби доставки.

При замовленні на суму 1000,00 грн. - 3000,00 грн. авансовий платіж складе 500,00 грн. залишок від суми Вашого замовлення Ви оплатите при отриманні безпосередньо у відділенні перевізника. Комісія зворотної доставки коштів оплачує покупець згідно з тарифами служби доставки.

При замовленні на суму 3000,00 грн. - 5000,00 грн. авансовий платіж складе 1000,00 грн. залишок від суми Вашого замовлення Ви оплатите при отриманні безпосередньо у відділенні перевізника. Комісія зворотної доставки коштів оплачує покупець згідно з тарифами служби доставки.