Політика повернення та обміну товару

В інтернет-магазині Luxury Decor - скляні вази для оформлення свят та інтер'єрів в Україні. Кожному покупцеві гарантовано дотримання його прав. Ми чітко дотримуємося законодавства України і "Закон про захист прав споживача", але і ніколи не забуваємо про хороших та довгі взаємини з нашими Клієнтами.

Тому Ви завжди можете обміняти або повернути гроші якщо ваза куплена в нашому інтернет-магазині не підійшла Вам за формою, габаритами, кольором, або з іншої причини товар не може бути використаний за призначенням. Відповідно до закону протягом чотирнадцяти днів.

Важливо пам'ятати, що в такому випадку Ви компенсуєте всі витрати по поверненню або відшкодуванню: витрати на доставку товару (у разі доставки по Україні - одержувачу та назад) комісію (при отриманні грошового переказу).

Обміну підлягає тільки той товар, який зберіг: товарний вигляд, споживчі властивості та ярлики, упаковку, який не було використано, не має подряпин, потертостей, відколів, тріщин, вм'ятин, розривів, забруднень і т.п.

УВАГА! Перевіряйте цілісність, справність та комплектацію товару при його отриманні! У разі виявлення нестачі в присутності кур'єра ми обов'язково обміняємо товар або повернемо вам гроші. Якщо пошкодження вантажу виявлено при отриманні в офісі кур'єрської служби, для повернення грошей або обміну товару вам необхідно скласти акт при співробітниках даної кур'єрської служби.А також потрібно зробити фото або відео фіксацію ушкоджень.

ОБОВ'ЯЗКОВО Надіслати нам докази пошкодження на e-mail. alla@luxury.dp.ua або +38 050 151 34 16 (Viber, Telegram) детальніше читайте в розділі нашого сайту Доставка та Оплата