Скляна цукерниця для Кенді Бара (Candy Bar) в формі серця. Висока цукерниця для Кенді Бара для невеликих та сипучих солодощів.

Скляна цукерниця - це незамінний елемент оформлення солодкого столу на весіллі, дні народження і будь-якому один одним святі. Конфетніци для Кенді Бара (Candy Bar) представлені в інтернет-магазині Luxury Decor (Лакшері Декор) мають оригінальний дизайн, виготовлені з високоякісного скла, методом ручного видування на Бережанському склозаводі в Тернопільській обл. Купити конфетніцу для Кенді Бара (Candy Bar) Ви можете в необмеженій кількості, так як ми є офіційним представником виробника. Посуд для Кенді Бара (Candy Bar) завжди є в наявності.

При відсутність вироби на складі або оптового кількості (від 10 шт) термін виготовлення від 3 до 5 робочих днів.

Скляна цукерниця виготовлена ​​з високоякісного прозорого скла, методом ручного видування, тому можливі відмінності в розмірах: за висотою ~ 1 - 2 см і по діаметру ~ 1 см.

Відправлення: з Пон. по Нед. в 9 30 am. зі складу в м Бережани Тернопільської області.

Доставку і упаковку оплачує Клієнт відповідно до тарифів перевізника при отриманні товару. У разі бою вироби під час транспортування перевізником інтернет-магазин Luxury Decor замінює або відшкодовує вартість виробу

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Цукерниця для Кенді Бара h 47 см. Ø 20 см.

  • 820.00 грн.


-