НОВ
frwbz

Ковпаки

Скляний ковпак, скляний клолш, скляний купол в цього предмета сервірування багато назв, але призначення одне зробити подачу Ваших страв, ароматів або квіткових композицій вишуканою та елегантною.

Скляний ковпак, клош, купол давним-давно використовують для прикраси святкових, часто весільних столів. Зараз скляний ковпак отримав більш широке застосування. Традиційно скляний клош, ковпак використовують для подачі страв, десертів та тортів в ресторанах, кав'ярнях та вітринах кондитерських магазинів. Оригінальним застосуванням скляного ковпака є накриття їм квіткових композицій, бюстів або презентацій нових ароматів.


У даній категорії немає товарів.


Скляний ковпак, клош можна зустріти не тільки в ресторані або вітрині магазину, але в їдальнях та вітальнях звичайних будинків і квартир, в повсякденному житті або на святковому вечері в колі сім'ї. Розкішну подачу святкового торта доповнить скляний ковпак. Можливо, і Вам варто купити скляний ковпак, щоб прикрасити інтер'єр Вашого будинку або святковий стіл. Скляний ковпак, клош з прозорого скла не тільки прикрасить Ваш іменинний торт, а й збереже свіжість десерту.

Страви, десерти, торти, сири, салати та багато іншого накрите скляним ковпаком зберігають свою свіжість і зовнішній вигляд. Скляний ковпак, клош використовують для захисту від вологи, вітру, пилу, комах та інших згубних впливів.

Скляний ковпак, клош багатофункціональний, його можмиво використовувати в флорістиці, інтер'єрі, у вітрині або при сервіруванні столу. Скляним ковпаком можливо захистити живі квіти, від домашніх тварин або запобігти алергічній реакції при їх цвітінні. В інтер'єрі скляним ковпаком можливо накрити бюсти, статуетки, цінні предмети, оберігаючи їх від пилу та створюючи неповторну вишукану атмосферу.

Декораторам свят обов'язково потрібно купити скляний ковпак, клош, тому що його можливо використовувати як в створенні квіткових композицій, оформленні Кенді Бара або подачі торта. Яскравим і неординарним буде оформлення подарунка або помолвочного кільця скляним ковпаком невеликого діаметру.

Як ніколи скляний ковпак потрібен для літніх терас ресторанів, кафе, кейтерингу. Придбавши скляний ковпак, ви захистите свої готові страви та забезпечите елегантну сервіровку в Вашому закладі.

Інтернет-магазин Luxury Décor (Лакшері Декор) пропонує вам купити скляний ковпак, клош для ля оформлення святкового столу, виробництва України. У нашому магазині представлений великий вибір скляних ковпаків. Скляний ковпак купити дуже просто, так як Інтернет-магазин Luxury Décor (Лакшері Декор) є офіційним дистриб'ютором виробника ТМ БережаніСкло. Ми можемо запропонувати Вам великий вибір скляних ковпаків за низькими цінами оптом та в роздріб, з доставкою по Україні в будь-якій кількості.