Скляна ваза циліндр, колба в інтернет-магазин Luxury Decor (Лакшері Декор), від Українського виробника представлена ​​в широкому асортименті. Всі наші вази циліндри виготовлені методом ручного видування з високоякісного скла, тому можуть витримувати високі температурні режими, що дозволяє нам наносити на них логотип Вашої компанії або заходу, а також використовувати їх для насипних свічок.

Великий асортимент скляних ваз циліндрів в інтернет-магазин Luxury Decor (Лакшері Декор) дозволяє експериментувати, з квітами або насипними свічками оформляючи їх у вазах циліндрах різної висоти і діаметра.

Інтернет-магазин Luxury Decor (Лакшері Декор) пропонує Вас купити вазу циліндр для квітів або насипних свічок з доставкою в Дніпро, Київ, Харків, Кропівницькій, Львів, Чернігів, Черкаси, Одесу, Запоріжжя та в будь-який інший куточок України.

Скляні вази циліндри для насипних свічок представлені в інтернет-магазин Luxury Decor (Лакшері Декор) продаються за цінами виробника.


Характеристики товару
Висотаh 30 см.
ДіаметрØ 16 см.
Виробництво
ВиготовленняПри відсутність вироби на складі або оптового кількості (від 10 шт) термін виготовлення від 3 до 5 робочих днів
Відправлення
Відправленняз Пон. по Чет. в 9 30 зі складу в м Бережани Тернопільської області.
Доставка та упаковкаДоставку та упаковку оплачує Клієнт відповідно до тарифів перевізника при отриманні товару. У разі бою вироба під час транспортування Новою Поштою інтернет-магазин Luxury Decor замінює або відшкодовує вартість виробу. При відправці будь-яким іншим перевізником інтернет-магазин Luxury Decor НЕ гарантуємо цілісність товару та не несе відповідальність за бій вироба.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Ваза циліндр, ковба h 30 см. Ø 16 см.

  • Модель: 243016
  • Наявність: Є в наявності
  • 243.00 грн.