Цукерницы для Кенді Бару (Candy Bar)
Тортівниці
Бокал
Цилиндр
Колир

Про виробництво

Виробництво скляних виробів БережаниСтекло запропонованих в інтернет-магазині Luxury Decor (Лакшері Декор) скляні вази для оформлення свят та інтер'єрів.   Виробництво знаходиться на безі колишнього Бережанського скляного заводу, та виробляє методом ручного видування скляні вази.

Не одне оформлення Кенді Бара в Україні не обходиться без скляних конфетниц для Кенді Бара (Candy Bar) нашого виробництва. Модельний ряд скляних конфетниц для Кенді Бара (Candy Bar) представлених в інтернет-магазині Luxury Decor (Лакшері Декор) складається з восьми різноманітних конфетниц. Скляні тортівниці або підставки для торта, блюд для десертів; скляні ковпаки, клошари, кришки які підходять до наших тортівниці, або Ваших блюд, підноси, тарілках і т.д. Наші скляні ковпаки використовуються для подачі і зберігання тортів, десертів, сирів, та при подачі гарячих і холодних страв у провідних ресторанах України. Скляні вази для квітів виробництва БережаниСтекло використовуються для оформлення свят та інтер'єрів, за їх прямим призначенням в якості прикраси. Також наші скляні вази для квітів чудово підійдуть для насипних свічок або акваріума для рибок. Ми виробляємо скляні вази циліндри, скляні колби, скляні вази - куля - акваріум, скляні вази келихи, скляні фігурні вази. Модельний ряд скляних ваз для квітів налічує більше 300 моделей. Родзинкою нашого виробництва є можливість виготовлення скляних кольорових ваз для квітів. Ми можемо виготовити будь-яку скляну вазу в будь-якому з кольорів веселки.

Особливості виробництва скляних ваз ручної роботи БережаниСтекло.

Всі процеси виробництва скла можна розділити за етапами:

Перший етап - Підготовка вихідних матеріалів. Проводиться подрібнення скла, поділ за розміром, очищення, доробка, після чого майбутнє скло готове до виплавки.

Другий етап - Варка скла. Скло плавлять в спеціальних печах при температурі від 300 до 2500 градусів Цельсія. Все залежить від хімічного складу скла. Формування. Напіврідку скляну масу піддають одному з багатьох способів формування. У нашому випадку скло «видувають». За допомогою дерев'яної форми та механічної або ручної видувці виробам надають форму майбутньої цукерниці або тортівниці. Відбувається це за рахунок подачі в скляну масу повітря, яке роздуває його по стінках форми. Далі надлишки скла зрізають, а з урахуванням того, що воно все ще майже рідке робиться це спеціальним ножем, обертаючи форму.

Термічна обробка. Після вилучення вироби з форми його необхідно охолодити, або дати йому повільно охолонути. І знову ж таки це залежить від хімічного складу скла. А ось коли виріб готовий, можна зрізати останні надлишки скла, в цей раз на спеціальному верстаті.

Механічна і ручна виробництво скляних виробів.

Основні принципи виробництва скла наведені вище, тому хочемо звернути Вашу увагу на різницю між механічною і ручної видувки скла.

Механічне - виробництво в промислових масштабах за допомогою спеціальних верстатів і конвеєрів. У механічної видувки є свої "плюси" і мінуси "Плюси - це дешевизна технології, висока швидкість виробництва, а ось мінуси - це шорсткість гладких частин вироби, їх неідентичність.

Ручна видувка використовується на підприємствах, де приділено увагу кожному виробу. У загальних рисах процес не відрізняється, просто все робить людина вручну. З плюсів, які потрібно віднести до даної технології - ідеальна прозорість, гладкість скла, висока ідентичність виробів.

А ось мінуси це бульбашки, і іноді злегка «потекшее» дно виробів, тобто не горизонтально плоске з внутрішньої сторони.

Тому купуючи скляну продукцію ручної роботи БережаниСтекло дозволяється:

1. Бульбашки розміром не більше 0,5 см.

2. Невелике підтікання.

3. Діаметр і висота вироби можуть відрізнятися від заявлених не більше 0,7 см.