20
Новинки
Цукерницы для Кенді Бару (Candy Bar)
Тортівниці
Бокал
Цилиндр
Колир

Про нас

Вас вітає інтернет-магазин LUXURY DECOR скляний посуд та скляні вази для оформлення свят та інтер'єрів.

Історія створення інтернет-магазину Luxury Decor (Лакшері Декор) досить проста та банальна. Попит народжує пропозицію. Інтернет-магазин Luxury Decor (Лакшері Декор) є дочірнім підприємством івент агенції Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) яка займається організацією заходів. За свою діяльність неодноразово стикаючись з декором та оформленням різних свят для своїх Клієнтів. Постійно виникало питання із закупівлею різноманітних скляних ваз для квітів, підсвічників. А з приходом моди на Кенді Бари (Candy Bar) дуже гостро постало питання з наявністю красивою скляного посуду: тортівниці, ковпаків і лімонадніц. Український ринок скляного посуду пропонував тільки дорогий посуд для Кенді Бари (Candy Bar) виробництва Італії або Німеччині. Ціна такого посуду настільки велика, що не всі Клієнти могли собі дозволити оформлення Кенді Бара (Candy Bar).

Але як говориться: "Хто шукає, той завжди знайде !!!" І ми знайшли!

Виробника скляних ваз для квітів, підсвічників та посуду для Кенді Бару (Candy Bar), не в Китаї або Туреччині, а у нас в Україні! Продукція ТМ БережаніСкло настільки приємно здивувала співвідношенням якості та ціни. Що виникла ідея поділитися нашим відкриттям з усіма: декораторами, оформителями, флористами та всіма бажаючими придбати скляну вазу для квітів за хорошою ціною  та відмінної якості.

Тому в 2014 році ми вирішили відкрити інтернет-магазин LUXURY DECOR скляний посуд та скляні вази для оформлення свят та інтер'єрів. Уклали з ТМ БережаніСкло договір та успішно співпрацюємо по сьогоднішній день в якості їх офіційного дистриб'ютора.

В асортименті інтернет-магазину Лакшері Декор (Luxury Decor) представлений широкий вибір скляного посуду для оформлення свят, кафе, барів, ресторанів та інтер'єрних рішень. А саме: Скляні вази для квітів, Кольорові скляні вази для квітів. За допомогою, яких флористи і декоратори, зможуть створити неповторну атмосферу свята, а ресторани та кафе знайду для себе вази на будь-який смак, корті пасуватимутьІ до будь-якого інтер'єрного рішення. Так як, асортимент скляних ваз для квітів, які пропонує купити інтернет-магазин Лакшері Декор (Luxury Decor) дуже широкий, та налічує понад 300 позицій модельного ряду. В інтернет-магазині Лакшері Декор (Luxury Decor) можливо замовити: вазу циліндр, вазу колбу, вазу куля, вазу келих, вазу акваріум, фігурну вази, вазу краплю, підлогові скляні вази. А так же ми можемо виготовити спеціально для Вас кольорові вази будь-якого кольору і модельного ряду. Так як ми є офіційним представником виробника. Скляний посуд для Кенді Бара (Candy Bar) - тортівниці, фруктовниці, підставки для тортів, підставка для капкейков, блюдо для десерту, а так же кришки для тортівниці, скляні ковпаки для сервірування страв, клошари. Конфетніци і фруктовниці для Кенді Бара (Candy Bar). Асортимент посуду для Кенді Бара (Candy Bar) дозволить Вам оформити будь-яку вітрину або свято, не дорого але і на високому рівні. А скляні свічники ТМ БережаніСкло створять особливу атмосферу в ресторані, кафе, на святі, корпоративі, весіллі чи у Вашому домі.


Приємних покупок в інтернет-магазин Luxury Decor (Лакшері Декор) скляні вази для оформлення свят та інтер'єрів. Вас чекають бонуси, акції, знижки та приємні сюрпризи.