Цукерницы для Кенді Бару (Candy Bar)
Тортівниці
Бокал
Цилиндр
Колир

Оплата

В інтернет-магазин Luxury Decor (Лакшері Декор) скляні вази для оформлення свят та інтер'єрів в Україні, сума мінімального замовлення становить 200,00 грн. Оплатити своє замовлення Ви можете наступними способами:

Способи оплати:

1. Безготівковий розрахунок. На розрахунковий рахунок нашого підприємства. (Вартість доставки та упаковки не включається в рахунок-фактуру і оплачується Клієнтом додатково згідно з тарифами перевізника)

2. Наложним платежем. За умови сплати  авансового платежу, який покриє транспортні витрати з доставки Вашого замовлення  в випадку Вашого неодержання або відмови від покупки. (Вартість доставки та упаковки не входить в авансовий платіж, і оплачується Клієнтом додатково згідно з тарифами перевізника. Сума авансового платежу віднімається від суми Вашої покупки)

2.1 Мінімальна сума замовлення для Наложного платежу - 500,00 грн.

2.2. Замовлення від 500,00 грн. до 1000,00 грн. сума авансового платежу 200,00 грн.

2.3. Замовлення від 1000,00 грн. до 3000,00 грн. сума авансового платежу 500,00 грн.

2,4. Замовлення від 3000,00 грн. передоплата 50% від суми Вашого замовлення.

3. Готівкою на картковий рахунок підприємства (Вартість доставки та упаковки не включається в рахунок-фактуру і оплачується Клієнтом додатково згідно з тарифами перевізника) Оплата здійснюється виключно у національній валюті - гривні на наш банківський рахунок. Номер рахунку ми надішлемо Вам на електронну пошту або мобільний телефон після оформлення замовлення.