Цилиндр
Цукерницы для Кенді Бару (Candy Bar)
Тортівниці
Бокал
Цилиндр
Колир

Доставка та оплата

Інтернет-магазин Luxury Decor (Лакшері Декор) скляні вази для оформлення свят та інтер'єрів в Україні здійснює доставку своєї продукції двома найбільшими кур'єрськими службами України, а саме Нова Пошта і Інтайм.

При купівлі скляної продукції Клієнт погоджується на спеціальну упаковку і оплачує Доставку і Упаковку відповідно до тарифів обраного Вами перевізника.

Дана міра вироблена, для того, що б Ваш товар дійшов до Вас в цілості та схоронності. Отримуючи посилку відкривайте її в присутності представника перевізника. Якщо бій скляної продукції стався з вини Перевізника. Ми здійснюємо Вам нову доставку обраної позиції або повертаємо гроші.

Варіанти доставки:

1. Доставка в відділення методом Склад-Склад обраного Вами перевізника.

2. Доставка в за адресою методом Склад-Двері за допомогою послуг перевізника.

3. Самовивіз зі складу який розташований в м Бережани, Тернопільської обл.

Способи оплати:

1. Безготівковий розрахунок. На розрахунковий рахунок нашого підприємства. (Вартість доставки та упаковки не включається в рахунок-фактуру і оплачується Клієнтом додатково згідно з тарифами перевізника)

2. Наложним платежем. З умовою авансового платежу, який покриє транспортні витрати з доставки Вашої покупки в випадки Вашого неодержання або відмови від покупки. (Вартість доставки та упаковки не входить в авансовий платіж, і оплачується Клієнтом додатково згідно з тарифами перевізника. Сума авансового платежу віднімається від суми Вашої покупки)

3. Готівкою на картковий рахунок підприємства (Вартість доставки та упаковки не включається в рахунок-фактуру і оплачується Клієнтом додатково згідно з тарифами перевізника) Оплата здійснюється виключно у національній валюті - гривні наш банківський рахунок. Номер рахунку ми надішлемо Вам на електронну пошту або мобільний телефон після оформлення замовлення.