20
Новинки
Цукерницы для Кенді Бару (Candy Bar)
Тортівниці
Бокал
Цилиндр
Колир

Договір купівлі-продажу товарів

ТОВ "Лакшері Комунікейшн" (далі - Продавець), яке здійснює продаж через Інтернет-магазин, з одного боку, та Замовник товарів через Інтернет-магазин (далі - Покупець), з іншої сторони, уклали цей договір купівлі-продажу (далі - Договір) про наступне:

1. Предмет договору

1.1. За цим Договором Продавець зобов'язується передати у власність Покупця вибрані Покупцем в Інтернет-магазині «Luxury Decor» (далі - Інтернет-магазин або Сайт) товари, а Покупець оплатити Товари в відповідно до цього Договору. 2. Реєстрація Покупця, користування сайтом

2.1. Перед замовленням товарів в Інтерент-магазині Покупець проходить процес реєстрації, де вказуючи дані для контакту з ним і адреса доставки замовлених товарів. Ці дані використовуються тільки для зворотного зв'язку з покупцем та доставки / відправлення товару.

2.2. Покупець зобов'язаний ознайомитися з умовами купівлі-продажу, викладеними в даному Договорі і в разі згоди з усіма пунктами цього Договору, поставити позначку перед фразою «Я згоден з умовами договору купівлі-продажу». Тільки в цьому випадку Покупець має право бути зареєстрованим у Інтернет-магазині «Luxury Decor».

2.3. Ви самостійно формуєте логін і пароль в результаті реєстрації, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті.

2.4. Покупець може користуватися Інтернет-магазином, та не надавати ніяких персональних даних. Інтернет-магазин збирає тільки ту інформацію про користувачів, яка добровільно надається.

2.5. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації кур'єрам і третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов'язань перед Клієнтом і відповідно до обґрунтованих і застосовними нормами закону.

2.6. Кожен з користувачів має право доступу до своїх даних, право на внесення змін.

2.7. Сайт luxurydecor.in.ua (далі Інтернет-магазин «Luxury Decor») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться в вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді, або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання матеріалів, представлених на Інтернет-магазині «Luxury Decor», в інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

3. Прийом і обробка замовлень

3.1. Розміщення замовлення

3.1.1. Замовлення приймаються тільки оформлені згідно п. 3.1.2. цього Договору, від зареєстрованих користувачів за допомогою Інтернет-магазину «Luxury Decor» або за телефонами вказаними на Сайті, а саме +38 067 563 08 03 або +38 050 151 34 16.

3.1.2. Покупець шляхом вибору в Інтернет-магазині «Luxury Decor» по фотографіях зразків товарів формує замовлення на товар, який є невід'ємною частиною цього договору. У замовленні обов'язково зазначаються: найменування, артикул, кількість товару, що замовляється, ціна товару, порядок розрахунків і постачання (один із зазначених у п.4.1. Цього договору), адреса доставки замовлення, реквізити Покупця, а також інша інформація.

3.1.3. Реєстраційні дані Покупця Продавець використовує виключно для якісної взаємодії з Покупцем, і не має права передавати третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

3.2 Обробка замовлення

3.2.1. Після того, як Покупець розміщує замовлення, йому приходить повідомлення на електронну адресу, що повідомляє про те, що замовлення потрапило в базу замовлень Інтернет-магазину «Luxury Decor».

3.2.2. Протягом 1 робочого для співробітник інтернет-магазину «Luxury Decor» повинен зв'язатися з Покупцем за залишеними координатами (телефон / електронна адреса) і узгодити всі позиції замовлених товарів. Співробітник інтернет-магазину «Luxury Decor» починає обробляти / виконувати замовлення тільки після узгодження замовлення з Покупцем. Якщо співробітник Інтернет-магазину не може додзвонитися до Покупця з вини Покупця (зайнятий телефон, немає Покупця або довіреної особи, ін.), Співробітник електронним листом повідомляє загальну ситуацію на замовлення.

3.3 Коригування замовлення

3.3.1. При виконанні замовлення співробітник Інтернет-магазину «Luxury Decor» не має права вносити зміни до переліку замовлених товарів і ціни на них без узгодження з Покупцем. У разі відсутності якогось замовленого товару співробітник зобов'язаний попередити Покупця і запропонувати відповідну заміну.

4. Оплата і доставка товару

4.1 Способи оплати та доставки замовленого Товару

4.1.1 Безготівковий розрахунок

4.1.1.1. Оплата замовленого товару шляхом безготівкового розрахунку повинна бути проведена Покупцем протягом 3-х банківських днів після отримання ним по електронній пошті рахунки-фактури.

4.1.1.2. У разі не здійснення Покупцем оплати в зазначений термін, Продавець має право в односторонньому порядку відмовитися від виконання замовлення або змінити ціну товару.

4.1.1.3. Покупець отримує оригінал рахунку і накладні від Продавця при доставці товару. Покупець - юридична особа повинен своєчасно вислати копію довіреності по електронній пошті для підготовки документів (накладних). Товар без надання оригіналу довіреності на отримання ТМЦ Покупцеві не передається.

4.1.2 Розрахунок готівкою

4.1.2.1. При наявній оплаті замовленого товару кур'єр доставляє Покупцеві бланк замовлення в двох примірниках із зазначеними реквізитами Продавця, датою продажу, назвами товарів, цінами, кількістю, націнкою при мінімальному замовленні, загальною вартістю покупки. Перший примірник бланка замовлення з відміткою про оплату, печаткою та підписом Продавця передається Покупцю. Інший екземпляр бланка замовлення з підписом Покупця про отримання замовлення і оплату грошей залишається у кур'єра Інтернет-магазину «Luxury Decor».

4.1.3. Доставка по Україні

4.1.3.1. Доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами "Нова Пошта", "Інтайм".

4.2. Перевірка доставленого товару

4.2.1. При передачі замовлення Покупцеві обидві сторони зобов'язані перевірити відповідність найменування, цілісність і кількості товару зазначеним у бланку замовлення.

4.3. Терміни.

4.3.1. Продавець доставляє товар протягом 3х робочих днів після зарахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця. При можливості у Продавця і зацікавленості у Покупця, замовлення за погодженням сторін може бути доставлене раніше або пізніше.

4.3.2. Зі свого боку Покупець зобов'язується прийняти товар за вказаною в замовленні адресою у встановлений час або передоручити прийом замовлення довіреній особі. Якщо за вказаною адресою замовлення не було прийняте через відсутність Покупця або довіреної особи, транспортні витрати за цей виїзд будуть включені у вартість цього або наступного замовлення.

4.3.3. Співробітник інтернет-магазину і Покупець обов'язково погоджують строки доставки між собою, і прагнуть до виконання замовлення у встановлений час.

4.4. Відміна замовлення

4.4.1. Покупець має право скасувати замовлення в будь-який момент, в тому числі, коли товар вже доставлений, однак, покупець повинен попередити співробітника інтернет-магазину про скасування замовлення по можливості в найкоротші терміни в письмовій формі на e-mail.

4.4.2. Якщо Покупець скасовує замовлення після його доставки, то він повинен сплатити витрати з доставки товару.

4.4.3. Покупцеві, який здійснив попередню оплату замовлення, але не отримав його у встановлений час зі своєї вини або необґрунтовано відмовився від отримання замовлення при його доставці додому або в офіс, повертаються гроші тільки в сумі вартості товару (без транспортних витрат).

4.4.4. Покупець розуміє і погоджується, що повторювані випадки скасування замовлення в момент доставки, а також зміна складу замовлення під час доставки і вже після здійснення продажу, може привести до того, що Продавець не буде обслуговувати надалі цього Покупця.

4.5. Обмін товару

4.5.1. Обмін товару можливий протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо товар не був у вживанні, зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також супроводжується документами, виданими разом з товаром при його покупці. Доставка товару Продавцю для обміну здійснюється за рахунок Покупця.

5. Характеристики товарів

5.1. Продавець прагне надавати на сайті дійсні зображення товарів, повну інформацію про товари і комплектності. При цьому Покупець визнає, що можливі розбіжності реальних і представлених на сайті характеристик, оскільки виробники залишають за собою право змінювати ці характеристики без попереднього повідомлення Продавця. Покупець має право відмовитися купувати товар при виявленні невідповідності.

6. Відповідальність

6.1. Матеріали і послуги Інтернет-магазину «Luxury Decor» надаються «як є» без будь-яких гарантій. Інтернет-магазин «Luxury Decor» не гарантує точності і повноти матеріалів, що надаються на цьому Сайті. Інтернет-магазин «Luxury Decor» в будь-який час, без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів на цьому Сайті Інтернет-магазин «Luxury Decor» не зобов'язаний оновлювати їх. Інтернет-магазин «Luxury Decor», ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

6.2. Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.

6.3. Інтернет-магазин «Luxury Decor» не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

6.4. За неналежне виконання зобов'язань за цим договором Покупець і Продавець несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством.

6.5. При виникненні спору між Покупцем і Продавцем і неможливістю його дозволу за взаємною згодою, суперечка передається на розгляд відповідного суду. 7. Дія цього Договору

7.1. Цей договір є договором приєднання і вступає в силу з моменту оформлення замовлення Покупцем в Інтернет-магазині «Luxury Decor» і діє до повного виконання Покупцем і Продавцем обов'язків за договором.