НОВИНКА !!! Для ресторанів, кафе і кондитерських магазинів. За Вашим численні прохання ми виготовили Скляний Ковпак для Ваших вітрин !!!

Скляний ковпак - кришка для тортівниці. Використовується для накриття тортів, десертів, фруктів, сирів та інших продуктів харчування. Висота 14 см. Ковпака-кришки для тортівниці ідеальна для оформлення вітрин кафе, пекарень, кав'ярень, ресторанів або заміських комплексів. Дозволяє зберегти продукти харчування свіжими і привабливими, страви накриті скляним ковпаком-кришка не обвітрюється, що не засихають і мають більший термін зберігання.

Характеристики товару
Висотаh 14 см.
ДіаметрØ 23,5 см.
Виробництво
ВиготовленняПри відсутність вироби на складі або оптового кількості (від 10 шт) термін виготовлення від 3 до 5 робочих днів
Відправлення
Відправленняз Пон. по Чет. в 9 30 зі складу в м Бережани Тернопільської області.
Доставка та упаковкаДоставку та упаковку оплачує Клієнт відповідно до тарифів перевізника при отриманні товару. У разі бою вироба під час транспортування Новою Поштою інтернет-магазин Luxury Decor замінює або відшкодовує вартість виробу. При відправці будь-яким іншим перевізником інтернет-магазин Luxury Decor НЕ гарантуємо цілісність товару та не несе відповідальність за бій вироба.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Ковпак - кришка для тортівниці h 14 см. Ø 23,5 см

  • 259.00 грн.
  • 246.00 грн.